Külasta write review

Eesti Maaülikooli Arvustused: 11

4.9

98

ülevaatajate soovitus

loomakliinik.emu.ee
Loe arvustusi

Ettevõtte teave

Kas omate seda ettevõtet?

Klaimige & Vastake

Vastatud arvustused meelitavad 🔥59% rohkem tagasitulevaid kliente ja 🔥20% rohkem esmakordseid kliente

Kategooria:

Loomad ja lemmikloomad

Iga bränd RealReviews.io-s kuulub kindlasse kategooriasse, kus see hoiab positsiooni top reitingutes. Reiting sõltub mitmest tegurist, nagu saidi üldine hinne, ülevaadete arv, ettevõtte tegevus arvustuste haldamisel, kliendisuhtluses osalemine ja palju muud.

Eesti Maaülikooli on 7 18 parim bränd Loomad ja lemmikloomad RealReviews.io-s

Parim asukohas Loomad ja lemmikloomad

Kliendi arvustused

Sorteeri

  • Sorteeri:
  • Asukoha asjakohasuse järgi
  • Kuupäeva järgi
  • Hinnang (madalast kõrgeni)
  • Hinnang (kõrgest madalani)

Kokkuvõte

Eesti Maaülikooli omab 4.9 - tärnihinnang alates 11 arvustust, näidates kõrget taset kliendirahulolu!

  • 5 tärni

    91%

    10 arvustused

    10 arvustused

  • 4 tärni

    9%

    1 arvustused

    1 arvustused

  • 3 tärni

    0%

    arvustusi pole

    arvustusi pole

  • 2 tärni

    0%

    arvustusi pole

    arvustusi pole

  • 1 tärni

    0%

    arvustusi pole

    arvustusi pole

  • E

    Ekin A.

    1 arvustused

    Hooliv suhtumine ja selged sammud

    Võtsin ühendust väikelooma vastuvõtuks. Telefonis anti rahulikult juhised ja saabudes selgitati uuringud lahti. Üliõpilased olid kohal, aga juhendaja jälgis tähelepanelikult. Tundsin, et lemmik on heades kätes.

    0 kommentaarid

    Vastab Ekin A.

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • A

    Anna Kasprzak

    1 arvustused

    Professionaalne ja rahustav

    Kvaliteetne läbivaatus ja selged soovitused järelhoolduseks. Tundsin end turvaliselt, sest kõik otsused selgitati arusaadavalt. Suurepärane kogemus.

    0 kommentaarid

    Vastab Anna Kasprzak

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • D

    Dmitriy Siniehin

    1 arvustused

    Rahulik selgitus tegi imet

    Kui arst joonistas plaanid paberile, pingelangus oli tuntav. Tekkis usaldus. Suur aitäh.

    0 kommentaarid

    Vastab Dmitriy Siniehin

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • R

    Raivo

    1 arvustused

    Rahulik hetk koera uuringul

    Kui arst pani käe mu koera seljale ja rääkis rahulikul häälel, nägin kuidas loom lõdvestus. Tundsin kergendust ja, ausalt, tänulikkust.

    0 kommentaarid

    Vastab Raivo

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • B

    Brian Tompson

    1 arvustused

    Pädev teenus, veidi ootamist

    Kvaliteet jättis kindla mulje, arstid selgitasid rahulikult. Samas pidime ooteruumis pikemalt viibima. Lahkusin siiski usaldustundega, sest ravi plaan tehti kohe paika.

    0 kommentaarid

    Vastab Brian Tompson

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • I

    Irvin A.

    1 arvustused

    Hirm rauges poole minuti pärast

    Hetk, kui õde pani koerale käpale õrnalt sideme ja kiitis teda, muutus kogu olek rahulikuks. Tundsin, et meid kuulatakse päriselt.

    0 kommentaarid

    Vastab Irvin A.

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • share

    Hinda oma kogemust.

    Jaga oma mõtteid ja jäta ülevaade

    Kirjuta arvustus
  • M

    Marcus Nord

    1 arvustused

    Telefonile vastati minutiga

    Küsisin äkilise kõrvapõletiku kahtluse kohta. Tugi reageeris kohe, andis rahustavad sammud ja ajad. Selge, professionaalne ja soe suhtlus.

    0 kommentaarid

    Vastab Marcus Nord

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • J

    John Dj

    1 arvustused

    Patsient oli rahulik

    Aeg sai kiirelt, telefonis küsiti õiged küsimused ja anti esmased juhised. Vastuvõtul olid arstid õrnad ja rahulikud, protseduur selgitati samm-sammult. Hiljem tuli meilile hooldusjuhend ja kontrollkõne. Tunne oli, et meie kass oli heades kätes.

    0 kommentaarid

    Vastab John Dj

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • S

    S. A.

    1 arvustused

    Estonia

    Arstid on väga põhjalikud

    Arstid on väga põhjalikud ja seletavad diagnoosi lahti. Kindlasti parim tase Tartus ja kogu Eestis. ☺️

    0 kommentaarid

    Vastab S. A.

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • T

    Tarmo P.

    1 arvustused

    Estonia

    Mu hobune sai kõõlusevigastuse

    Mu hobune sai kõõlusevigastuse ja siin tehti kvaliteetne ultraheliuuring ning koostati selge taastusraviplaan. Väga meeldiv töötada spetsialistidega, kes tõesti mõistavad sporthobuseid.

    0 kommentaarid

    Vastab Tarmo P.

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • L

    Laura

    1 arvustused

    Estonia

    Tõin oma labradori ägeda gastriidiga

    Tõin oma labradori ägeda gastriidiga ja Eesti Maaülikooli kliinikus reageeriti kiiresti ning määrati õige ravi. Arst selgitas kõike lihtsas keeles ilma liigsete terminiteta, mis tekitas väga suure usalduse.

    0 kommentaarid

    Vastab Laura

    Kommentaar peab olema vähemalt 10 tähemärki.

  • share

    Hinda oma kogemust.

    Jaga oma mõtteid ja jäta ülevaade

    Kirjuta arvustus

Hinnang teistel veebisaitidel

  • Facebook

    3.6

Teave Eesti Maaülikooli

Eesti Maaülikooli on Eesti veterinaarkliinik, mis pakub laia valikut tervishoiuteenuseid lemmikloomadele. Teenuste hulka kuuluvad vaktsineerimine, ravi, diagnostika ja kirurgilised protseduurid. Kliinik rõhutab kaasaegseid lähenemisi ja professionaalset hooldust.

Eesti Maaülikooli arvustused

Kliendid saavad tutvuda Eesti Maaülikooli arvustused sõltumatutel platvormidel, et hinnata veterinaarteenuse kvaliteeti. Arvustused aitavad mõista ravi efektiivsust, personaliga suhtlemist ja kliiniku üldist teenindustaset. Eesti Maaülikooli loomakliinik paneb suurt rõhku klientide rahulolule.

Peamised üksikasjad:

  • Asukoht: Ettevõtte peakontor asub Tartu, Estonia.
  • Asutajad: -
  • Asutamiskuupäev: -
  • Translation language

Pakkumised ja sooduskoodid

Sellel brändil pole veel aktiivseid pakkumisi. Sul on üks? Jaga seda kogukonnaga.